O nás

Restaurace U Fišmistrů Vám nabízí jak českou, tak světovou kuchyni, ke které patří vychlazené pivo značky STAROPRAMEN, které zde čepují, a to v nabídce značek Staropramen 10%, Braník 10%, Braník 11%, Stella Artois 12%, dále pak nealkoholickým pivem Staropramen, točenou limonádou, vínem, destiláty, míchanými koktejly, a to alkoholickými nebo nealkoholickými, čajem, kávou doplněna chuťovkami ze studené kuchyně.

Přední část restaurace, ve které je umístěno výčepní zařízení, čítá místnost pro 55 osob.

Zadní část restaurace je možno použít během obědů jako nekuřáckou pro 45 osob. Jinak je možno použít tuto místnost jako salónek, který disponuje svým vlastním vchodem , sociálním zařízením, ve kterém je možno pořádat firemní akce, soukromé akce, např. svatby, promoce, smuteční hostiny, výročí atd., country večery.

Dále Vám restaurace nabízí rozvoz jídel pro Vaši firmu a Vaše zaměstnance nebo soukromé osoby. Jídla Vám rádi dovezeme na místo, které nám sdělíte, a to zdarma ve speciálních krabičkách určených k přepravě jídel. Doufáme, že s našimi službami v restauraci či rozvozu jídel budete spokojeni a chtěli bychom Vás poprosit o Váš názor a vyjádření námi poskytovanými službami.

Jako novinku jsme pro Vás v naší restauraci připravili možnost využití ke konzumaci piva – pivni válec na 6piv, z kterého si pivo točíte sami.

Nově nabízíme Staropramen Cool Lemon a Grep, Staropramen nefiltrovaný ležák, Staropramen Sládkova limonádu.

V naší restauraci příjímáme stravenky Ticket Restaurant, GASTRO PASS ,SODEXO a Chèque Déjeuner.